KONST / Litografier / Färglitografi 9715241
nr 971 5241
Färglitografi
Signerad, "Statistikerna", 15/100, motivet: 50x66
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 juli 2015
kl 19:58:31
23/7 15:57:27